top of page

YENİ NESİL REKLAMLARLA

daha FAZLA MÜŞTERİ elde edin

wask-maximize-results-1.webp
Google_Ads_logo.svg.png
meta.png

REKLAM
OPTİMİZASYONU
 

meta.png
Google_Ads_logo.svg.png

SU ADS, tüm Facebook ve Google kampanyalarınızın tüm önemli metriklerini akıllı algoritmalar aracılığıyla anlık olarak kontrol eder ve hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan optimize eder, böylece aynı bütçeyle daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Google_Ads_logo.svg.png
campaign-optimization.webp

Kampanya Bütçe Optimizasyonu

Dönüşümünüzü Optimize Edin

Hedef Kitlenizi Optimize Edin

SUADS'ın optimizasyon aracı Facebook ve Google reklam bütçelerini otomatik olarak yöneterek bütçenizi değiştirmeden daha başarılı sonuçlar alabilmenizi sağlar

SUADS, kampanyalarınızda takip ettiğiniz dönüşümleri artırmak için otomatik olarak teknik düzeltmeler ve iyileştirmeler yapar

SUADS, işletmeniz için doğru hedef kitleyi otomatik olarak tespit eder ve bunu reklamlarınızda kullanır

Kampanya optimizasyonuna hemen başlayın

Büyümeyi daha kısa sürede hızlı ve kolay bir şekilde görün

Daha az harca

Kampanyalardan başarılı sonuçlar alabilmek için bütçeyi en etkin şekilde kullanmak gerekir. Reklamverenler performans sonuçlarına odaklanırken kararsız kalabilir veya bütçe yönetimi konusunda zorluk yaşayabilir.

Bu noktada SUADS, kampanyanın mevcut bütçesi veya daha azıyla daha başarılı sonuçlara ulaşabilmesi için bütçeyi kontrol altında tutuyor. Kampanya bütçesini otomatik olarak optimize eder ve en verimli yerlere odaklanır.

spend-less-campaign-optimization.webp
more-customers-campaign-optimization.webp

Daha Fazla Müşteri

Facebook ve Google reklamlarında reklamverenlerin ilk odaklandığı şeylerden biri müşterilerdir. Kampanyanın işletme için doğru müşterilere ulaşması çok önemlidir. SUADS'ın akıllı optimizasyon araçları, reklamların işletmeniz için doğru kişilere gösterilmesini sağlar.

İşletme için doğru hedef kitleyi otomatik olarak belirler ve kampanyanın daha fazla potansiyel müşteri çekmesine yardımcı olur.

Bize Ulaşın ve Teklif Alın !

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz...

bottom of page